Erasmus Days 2024 na FF

1. 10. 2024 Bakaláři Magistři Doktorandi

Zvažuješ studium nebo stáž v zahraničí? 🌏

Přijď oslavit Erasmus Days s FF ve středu 16. 10. od 13:00 do 15:00 před čítárnu u kavárny kaFFe, kde na tebe bude čekat informační stánek zahraničního oddělení FF. Získáš zde odpovědi na všechny své otázky ohledně studia a stáží v zahraničí. Od 16:00 se v aule C33 můžeš těšit na prezentace našich studentů o jejich zahraničních pobytech!

👉 Přijď si poslechnout zajímavé tipy a rady od těch, kteří už vyjeli a mají zkušenosti z různých koutů světa. Zasměj se nad zážitky ostatních a zjisti, že výjezd může být nejen přínosný, ale i zábavný. Dozvíš se praktické informace, které ti pomohou při plánování tvého pobytu.

A na závěr si dáme soutěž o ceny DZS! 🏆

Těšíme se na tebe! 😊

P.S. Pokud se chceš také zapojit a prezentovat svůj zahraniční výjezd, napiš na int@phil.muni.cz

Důležitá data